Firma Uruchom.com

Sklep uruchom.com ma bogatą tradycję i wieloletnie doświadczenie, z uwagi na obecność w branży już od ponad 15 lat. Firma zajmuje się dystrybucją najwyższej jakości akumulatorów, takich jak na przykład akumulator trakcyjny, samochodowy, motocyklowy, ciężarowy, rolniczy itp. Marka na przestrzeni lat bardzo się rozwinęła. Początkowo sklep posiadał wyłącznie jeden punkt stacjonarny w Warszawie. Obecnie są to już dwa oddziały w stolicy, jeden w Krakowie i jeden w Opolu.

Firma prowadzi także aktywną sprzedaż za pośrednictwem strony internetowej sklep.uruchom.com. Marka przykłada ogromną wagę do świadczenia usług o najwyższym standardzie, dlatego swoim klientom zapewnia dostęp do bezpłatnej diagnostyki, a zakupione w firmie akumulatory są również bezpłatnie montowane. Klienci, którzy korzystają z usług sklepu internetowego, również mogą skorzystać z pomocy fachowców, którzy chętnie udzielą wszystkich potrzebnych informacji i doradzą w wyborze. Specjalizacją hurtowni jest także umiejętność kodowania coraz bardziej popularnych akumulatorów z systemem Start&Stop.   

Bogaty asortyment 

Firma posiada ugruntowaną pozycję na rynku, dlatego współpracuje wyłącznie z wiodącymi producentami akumulatorów. Są to produkty opatrzone logo takich marek jak Banner, Bpower, Deka, Energizer, Keepower, Landport, Moll, Moto Start, Optima, Topla, Trojan, Varta, Yuasa itp. Bogaty asortyment tego dystrybutora to między innymi akumulatory trakcyjne, przeznaczone do ciężkiej pracy cyklicznej oraz baterie trakcyjne, które codziennie są ładowane i rozładowywane, a także akumulatory azjatyckie, 4x4, AGM, żelowe, głębokiego rozładowania, a także propozycje przeznaczone do zasilaczy UPS, zabawek, alarmów, kas fiskalnych, łodzi, zabytków, kosiarek oraz wielu innych pojazdów, maszyn i urządzeń. Ponadto w ofercie znaleźć można też różnego rodzaju akcesoria, takie jak prostowniki, ładowarki, przetwornice, testery, klemy i przewody rozruchowe.   

Zalety korzystania z usług dystrybutora uruchom.com

Korzystanie z usług uruchom.com ma wiele zalet. Przede wszystkim asortyment jest bardzo zróżnicowany. Dzięki temu każdy kupujący może odnaleźć rozwiązanie, które spełni jego oczekiwania. Ponadto dostępne produkty są zróżnicowane pod względem cenowym, dzięki czemu wybór zawsze wpisze się w możliwości finansowe każdego.

Firma jest gwarantem korzystania z rozwiązań najwyższej jakości, bowiem marka pomimo tego, iż posiada już szereg stałych klientów, wciąż poszerza swój asortyment o kolejne propozycje pochodzące od nowo powstałych producentów. Zanim jednak takie rozwiązanie trafi do sprzedaży, jest ono weryfikowane i sprawdzane przez sztab specjalistów, którzy określają, czy produkt ten faktycznie jest wart zainteresowania. 

baterie trakcyjne