0

Akumulator trakcyjny Crown Battery CR-185 12V 185Ah jest doskonałym rozwiązaniem do wielu zastosowań, takich jak systemy zarządzania ruchem, pojazdy golfowe lub elektryczne, podnośniki koszowe i nożycowe, maszyny czyszczące i instalacje energii odnawialnej. Akumulator CROWN CR165 zapewnia najlepszą dostępną wydajność, przyjazną dla użytkownika obsługę i niskie koszty w przeliczeniu na jeden cykl pracy.

Akumulator Crown Battery CR-185 12V 185Ah

 

Napięcie
   
12 V
Pojemność [C20]
 
185 Ah
Pojemność [C5]
 150 Ah
Długość
 
394 mm
Szerokość
 
178 mm
Wysokość
 
368 mm
Polaryzacja
 
Końcówki biegunowe
 
S,Z
Technologia 
Płynny elektrolit
Dodatkowe informacje 
Obsługowy
Waga
 
49 Kg
System uzupełniania wody
 
Możliwy do zamontowania

 

 

Crown Battery CR-185 12V 185Ah

Crown Battery CR-185 12V 185Ah

 

Crown Battery to firma wywodząca się z Ameryki Północnej, która stale poszerza swój asortyment, pracując przy użyciu nowoczesnego parku maszynowego. Produkty przedsiębiorstwa zyskały popularność nie tylko w Stanach Zjednoczonych, ale również w Ameryce Południowej, Europie czy też Azji. Firma ma ponad 80-letnie doświadczenie rynkowe, które pracownicy wykorzystują podczas produkcji nowych rozwiązań rozruchowych.

Akumulatory znajdują uznanie nie tylko w maszynach, ale też w różnorodnych podnośnikach i serwisach awaryjnych. Nad produkcją akumulatorów pracują wykwalifikowani specjaliści, którzy przez cały czas pogłębiają swoją wiedzę, dlatego produkty są wolne od jakichkolwiek wad oraz usterek. Firma zaspokaja potrzeby energetyczne wśród klientów zlokalizowanych w ponad pięćdziesięciu krajach na całym świecie. Akumulatory bazują na swojej długiej żywotności, odporności na całkowicie zmienne temperatury oraz wszelakie uszkodzenia zewnętrzne.

 

Do pobrania

 

5/5 - (1 vote)

Zobacz także