0

Seria akumulatorów SCS dedykowana jest do zasilania urządzeń. Trojan SCS225 12V 130Ah został stworzony z myślą o użytkownikach sprzętów pływających, chociaż równie dobrze sprawdzi się jako zasilanie w kamperze, czy na działce. Przez pewien czas znana i ceniona firma silników do łodzi, Minn Kot zlecała firmie Trojan produkcję swoim akumulatorów.

Akumulator Trojan SCS225 12V 130Ah

Napięcie [V]
   
12V
Pojemność [Ah] [C20]
 
130Ah
Pojemność [Ah] [C5]
 105Ah
Długość [mm]
 
354mm
Szerokość [mm]
 
171mm
Wysokość [mm]
 
253mm
Polaryzacja
 
Końcówki biegunowe
 
DWNT
Technologia 
Płynny elektrolit
Dodatkowe informacje 
Obsługowy
Waga [kg] 
30
System uzupełniania wody
 
Nie

Wymiary akumulatora SCS225

 

Wymiary-Trojan-SCS225

Wymiary-Trojan-SCS225

 

Akumulator-Trojan-SCS225

Akumulator-Trojan-SCS225

 

Trojan Battery  to amerykański producent akumulatorów, który jest liderem w branży. Akumulatory Trojan są produkowane od 1925r. Zdobyte przez lata doświadczenie jest łączone z nowoczesnymi technologiami, aby zapewnić produkty dopasowane do zróżnicowanych potrzeb użytkowników.

Akumulatory trakcyjne Trojan to doświadczenie w połączeniu z nowoczesnością. Wykonane z najwyższej jakości materiałów charakteryzują się bardzo długą żywotnością. To jednak nie wszystko. Dzięki swojej nowoczesnej konstrukcji są bezpieczne zarówno w trakcie używania, jak i podczas ładowania. Zajmują stosunkowo niewiele miejsca, a przy tym dostępne są w wielu wariantach i rozmiarach, dzięki czemu każdy z naszych klientów może znaleźć dokładnie to, czego potrzebuje. To akumulatory dla wymagających, które zapewnią długi czas działania twojego pojazdu, maszyny lub urządzenia.

Do pobrania

 

Oceń ten post post

Zobacz także