0

Akumulator Trojan Trillium 12V 92Ah Li-Ion TR12.8-92 został zaprojektowany i skonstruowany w USA przez światowego lidera w produkcji akumulatorów głębokiego rozładowania. Seria akumulatorów Trojan Trillium została stworzona dla tych, którzy cenią sobie najwyższą jakość w każdym szczególe. Każde ogniwo w akumulatorze Trojan Lithium poddawane jest 128-punktowej kontroli jakości promieniami rentgenowskimi .

Akumulator Trojan Trillium 12V 92Ah Li-Ion TR12.8-92

Napięcie12V
Pojemność [K20]92Ah
Pojemność [K10]92Ah
Długość258mm
Szerokość168mm
Wysokość całkowita216mm
TechnologiaLi-ion
Waga12Kg

Trojan-Trillium-certyfikaty

Trojan Trojan Trillium

Akumulator Trojan Trojan Trillium został wyposażony w bezpiecznik, czujnik temperatury i prądu. Jest wodoszczelny i odporny na kurz. Trillium może być używany z istniejącymi ładowarkami kwasowo-ołowiowymi z ustawieniami AGM / GEL (profil I-E), zalecane ładowarki firm Minn Kota i NOCO Genius.

 

Trojan-TR92

Zastosowanie Trojan Solar AGM

  • Maszyny czyszczące
  • Domowe systemy solarne
  • Słoneczne znaki drogowe / światła
  • Wsparcie mieszkaniowe i komercyjne
  • Telekomunikacja

 

ilosc-cykli-Trojan-Trillium-12V-110Ah-Li-Ion-TR12.8-110-2

ilosc-cykli-Trojan-Trillium-12V-110Ah-Li-Ion-TR12.8-110

Controller Area Network (CAN) – udostępnia dane dotyczące baterii – stan naładowania, stan akumulatora oraz wskaźnik błędów. System ma możliwość śledzenia żywotności akumulatora w amperogodzinach

Trojan-wskaznik-naladowania

 

Historia firmy Trojan

Trojan Battery Company to firm pochodząca ze Stanów Zjednoczonych,która swoja działalność rozpoczęła w 1925 roku. To jeden z pierwszych i do dziś wiodących producentów akumulatorów całkowitego rozładowania. Początkowo Trojan produkował akumulatory samochodowe. Kolejnym krokiem założycieli firmy było rozszerzenie oferty o akumulatory dla samochodów ciężarowych. Następnie zauważono potencjał akumulatorów trakcyjnych i to one stały się podstawowym produktem tworzonym przez tego producenta.

Do pobrania:

 

4,8/5 - (5 votes)

Zobacz także